Turnaj 4. tříd - Bílina

O vánočních svátcích vyrazili čtvrťáci na turnaje minihokeje v Novém Bydžově a Bílině.
 
26.12. čekalo na družstvo brzké ranní vstávání a daleká cesta do Nového Bydžova. Na turnaji na ně čekali soupeři z Nového Bydžova, Jaroměře a Teplic. Brzké vstávání a daleká cesta  se bohužel podepsala na celkovém rozpoložení týmu a kluci se ne a ne probrat. Po úvodním debaklu od týmu Teplic se kluci nenašli ani v dalších dvou utkáních a nestačili ani na týmy Bydžova a Jaroměře, kteří se jevili jako hratelný soupeř. V brance to tentokrát nespasil ani gólman Dominik Němec a tak si kluci odváželi 4. místo. Přesto alespoň malou útěchou mohlo být, že si Domča odvezl ocenění pro nejlepšího gólmana turnaje.

Zato druháci na druhé polovině hřiště předváděli úplně jiné výkony a vybojovali si v turnaji první příčku a odváželi si spokojeně domů zlaté medaile. Ale o tom pak v jiném článku...

V průběhu turnaje se uskutečnily také dovednostní soutěže (slalom, kolečko - dokonce se zapojili i trenéři) ve kterých se kluci sice neztratili, ale na první příčky snaha našich borců nestačila.

Na stadionu v Bydžově vytvořil výbornou kulisu jak při utkáních, tak i při soutěžích výborný a neúnavný bubeník týmu Vikingů pan Pavel Pomichálek. A dokonce se mu i oproti jiným utkáním dostalo i pozitivního ohlasu ostatních fanoušků ze stran soupeřů.
 
Po přesunu do Bíliny, kontrole vánočního betlému a pořádném odpočinku se na stadionu Bíliny představilo úplně jiné družstvo. Borci hned v prvním ranním utkání vlétli na domácí Draky. Těm dali ze začátku trošku "čuchnout", ale následně precizní hrou jak v útočném tak i obranném pásmu  a Domčou v brance Draky zdolali rozdílem tří branek. Následně se přesunuli na druhou polovinu hřiště, kde je čekali "malé a bojovné" Mariánské Lázně. Utkání bylo na čtvrťáky až dost tvrdé a kontaktní. Proběhlo dokonce i několik trestných nájezdů v průběhu hry.  Kluci ale opět předvedli super výkon a nenechali se tvrdou hrou rozhodit. Doslova "žrali led" a Mariánky porazili. Na závěr turnaje čekal čtvrťáky krušnohorský rebel HC Nejdek. Tam už kluci zopakovali výkony z předchozích dvou utkání a po výrazně lepším výkonu všech hráčů než předchozí den si nakonec zaslouženě odváželi z turnaje 1. místo. Celý turnaj opět hudebně doprovázel vedoucí našich Ultras - Pavel Pomichálek.
 
Ocenění pro hráče turnaje v Bílině si odvezli za tým Vikingů Jáchym Vaněk, Matěj Retych a Matouš Zima.

Zpět do obchodu