HC TS Varnsdorf vs Bílí Tygři Liberec 3:9

HC TS Varnsdorf vs Bílí Tygři Liberec 3:9

V neděli 5. listopadu 2023 na varnsdorfském zimním stadionu proběhlo 7. kolo Ligy mladších žáků, proti sobě nastoupil na led HC TS Varnsdorf vs Bílí Tygři Liberec.

Domácí Vikingové se ne a ne chytit, Tygři hráli mnohem agresivněji a aktivněji. Svůj první gól dokonce vsítili domácím v končícím oslabení 3:5. Kralovali ledu až takřka do konce první třetiny, kdy se konečně domácím podařilo spravit si sebevědomí pár okamžiků před koncem alespoň jednou trefou (4:1).

V neděli 5. 11. 2023 se od 10.00 odehrálo na varnsdorfském zimním stadionu další kolo krajské ligy mladších žáků B skupiny. Tentokrát do Varnsdorfu zavítalo A družstvo Bílých Tygrů Liberec. I když závěrečný výsledek vypadal lépe pro hostující tým (3:9), mladí Vikingové nedali soupeřům nic zadarmo. Mladý a ohrávající se tým plnil veškeré pokyny trenérů – od obrany až po útok. Jako jedni z mála v této soutěži dokázali proti zkušenému libereckému týmu udržet skóre obdržených branek pod desítkou. Příští týden vyjíždějí mladší Vikingové do Jablonce, kde se jistě podaří zúročit dnes nasbírané zkušenosti.


Zpět do obchodu