HC TS Varnsdorf - TJ HC Jablonec n/N. B 23:4

Po vánoční přestávce se již po pár dnech tréninku mohli naši mladší žáci těšit k prvnímu mistrovskému utkání v novém roce.

Na dnešním utkání nebylo poznat, že nějaká pauza vůbec byla. Kluci od prvního vhození kotouče lítali po hřišti a sázeli jeden gól za druhým.

Utkání otevřelo již ve čtvrté minutě klasicky duo Vojta Veselý po přihrávce Franty Soráda.

Drtivá většina utkání se následně už víceméně odehrávala v našem útočném pásmu a do obranného se borci soupeře přijeli podívat povětšinou až když jeli střídat.

První gól soupeře přišel až v 16. minutě první třetiny, a to z trestného střílení po faulu, které vzniklo po neshodě a zaspání našich obránců.

Do utkání zasáhli oba gólmani, přičemž čas strávený na hřišti si férově rozdělili "půl-půl"

Mladším žákům se finálním výsledkem 23:4 povedlo druhé utkání, ve kterém zvládli soupeři nasázet více než 20 branek. Další zajímavou statistikou je aktuálně druhý nejlepší útok (co se vstřelených branek týče) a třetí nejlepší obrana v soutěži (co do počtu obdržených branek).

V číslech to znamená za 15 kol letošní sezóny v průměru více než 10 vstřelených a pouze 5 obdržených branek na utkání

Borci utkáním projeli doslova jako nůž máslem, o čemž svědčí výsledky jednotlivých třetin.

Střely po třetinách 7:1, 10:1, 6:2