STARŠÍ ŽÁCI

Turnaj POLIČKA

V sobotu v šest ráno odcestovali SŽ na silně obsazený turnaj do Poličky . Zde hráči odehráli čtyři utkání a domů se vrátily hodinu po půlnoci, ale to vůbec nevadilo, protože si přivezly bronzovou medaili a nechybělo moc a mohla být i zlatá.

Jak šla utkání - HC Polička : Vikings Varnsdorf 6:4, Frýdek Místek : Vikings Varnsdorf 5:1, HC Břeclav : Vikings Varnsdorf 2:6, HC Brno : Vikings Varnsdorf 3:5 !!!! .

Všem hráčům patří velká gratulace a jasně se ukázalo, že dřina a suchá příprava nese ovoce . Velký dík patří i našim fanynkám a fanouškům, kteří s námi cestovali a mohutně povzbuzovali.

Trenéři Veselý Stanislav , Tomáš Kozlok , vedoucí Martina Hemmerová a technický pracovník Tomáš Hemmer.

Turnaj VARNSDORF
Na Varnsdoském ledě se v sobotu uskutečnil turnaj starších žáků . Jsme rádi že jsme mohli přivítat dva soupeře z extraligovou účasti ( Litvínov a Lipsko )doplněný přátelským klubem z Frýdlantu . Všechna utkání byl vyrovnaná a borci předváděli perfektní hokej se spousty krásnými okamžiky. Domácí borci skončily na třetím místě od stříbrné medaile chybělo jen par minut a trochu štěstí . Velké poděkování všem kteří pomohli při organizaci turnaje , rozhodčím a rodičům .

Konečné pořadí : 1. HC Litvínov , 2. Lipsko, 3. Vikings Varnsdorf, 4 . HC Frýdlant .

Trenér Stanislav Veselý

O pohár starosty města Varnsdorf

Účastníci turnaje: HC Frýdlant, KSW IceFighters Leipzig, HC Verva Litvínov, HC Varnsdorf

PROPOZICE TURNAJE ZDE

ROZPIS TURNAJE

Začátek turnaje: 9:00

Délka zápasu: cca 1 hodina a 15min

2x20 min + 5 min. prodloužení 3 na 3

Úprava ledové plochy: po dvou zápasech

• 9:00 – 10:10 Varnsdorf : Frýdlant
  • 10:15 – 11:25 Lipsko : Litvínov

Úprava ledové plochy

• 11:40 – 12:50 Frýdlant : Lipsko
  • 12:55 – 14:05 Varnsdorf : Litvínov

Úprava ledové plochy

• 14:20 – 15:35 Litvínov : Frýdlant
  • 15:40 – 16:50 Lipsko : Varnsdorf

Soustředění v Jiřetíně
V druhém srpnovém týdnu proběhlo tradiční kondiční soustředění v Jiřetíně pod Jedlovou. Letos se ho zúčastnilo celkem 36 hráčů HC Vikings.

Každodenním výběhem na Křížovou horu hráči startovali tréninkové dopoledne.

Během odpoledne pak v rámci kondičního cvičení celá skupina vyrážela na výlety - na Jedlovou, na Cozrovu lávku.

Dále jsme využili krásného počasí a sobotní odpoledne vyrazili do Varnsdorfu na Mašiňák, kde kluci poměřili síly v Duatlonu (200m plavání a 2,7km běh).

Všem patří velké díky za absolvování soustředění a již se těšíme na začínající sezónu, kde všichni zúročí letní přípravu.
4 položek celkem