STARŠÍ ŽÁCI

HC TS Varnsdorf vs BK Mladá Boleslav 4:13

V sobotu 25. listopadu 2023 se na varnsdorfském zimním stadionu konalo 13. kolo Ligy starších žáků Libereckého kraje, v němž se utkali HC TS Varnsdorf a BK Mladá Boleslav.

V kalendáři zapsán poctivě 14:30 začátek, leč na dopoledním volejbale přišla řeč – ale kdepak, začíná se už ve 12:30! Líná huba holé neštěstí, aspoň že tak. Díky náhodě jsem tedy stihl začátek, ne jako minule jen pár posledních minut. Když jsem dorazil, uběhlo sotva pár vteřin a hosté už vedli. Většina první třetiny se odehrávala až na pár nepodařených a nevyužitých úniků před brankou domácích, a než jsem si stačil všimnout, končila za stavu 0:3. Další průběh nejspíš nebyl moc odlišný.

HC TS Varnsdorf vs HC Turnov 1931 2:9

HC TS Varnsdorf vs HC Turnov 1931  2:9

Dnešní domácí utkání starších žáků klukům nepřineslo výhru. Hosté byli bruslařsky i herně lepší, naši kluci posílili obranu a gólman Matteo dnes v brance předváděl neuvěřitelné zákroky. Překonat gólmana hostů se podařilo Kubovi (as. Michael Hovorka) a druhý byl Matyáš Bafia (as. Jakub Jan Rýdl). Kluci tým z Turnova potrápili, jen chybělo štěstí v zakončení. Děkujeme fanouškům za podporu.

HC TS Varnsdorf vs HC Česká Lípa 3:16

HC TS Varnsdorf vs HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:11

V neděli 29. října 2023 se na varnsdorfském zimním stadionu těsně po poledni konalo 8. kolo Ligy starších žáků Libereckého kraje, v němž se utkali HC TS Varnsdorf a HC Vlci Jablonec nad Nisou.

První třetina vypadala vcelku vyrovnaně, Vlci sice hodně tlačili, ale asi by se dalo říct každý chvilku tahá pilku. Nicméně ke konci se štěstí přiklonilo na jejich stranu, a ačkoli měli snad víc vyloučených hráčů než branek, odcházel jsem za stavu 3:4.

HC TS Varnsdorf vs Lomnice nad Popelkou 5:11

V neděli 8. října 2023 se na varnsdorfském zimním stadionu konalo utkání LSŽ HC TS Varnsdorf vs Lomnice nad Popelkou.

Starší žáci odehráli dnes další domácí utkání, tentokrát s týmem HC Lomnice nad Popelkou.

První třetina byla vyrovnaná – 2:3, druhá třetina klukům utekla a po vyloučení na 3:5 soupeř využil přesilovky a vyhrál 0:3. Ve třetí třetině se kluci zase trochu vzchopili, ale už neměli dost sil na otočení – 3:5. Konečné skóre HC TS Varnsdorf : HC Lomnice nad Popelkou 5:11

Branky domácích: Matyáš Bafia (Jakub Jan Rýdl), Jiří Kessler (Radim Ružička), Jakub Jan Rýdl (Jakub Schnierer), Jakub Jan Rýdl, Matyáš Bafia (Jakub Schnierer)

Starší žáci nestačili doma na Lomnici
Starší žáci odehráli dnes další domácí utkání, tentokrát s týmem HC Lomnice nad Popelkou. 1. třetina byla vyrovnaná 2:3, druhá třetina klukům utekla a po vyloučení na 3:5 soupeř využil přesilovky a vyhráli 0:3.ve třetí třetině se kluci zase trochu vzchopili, ale už neměli dost sil na otočení 3:5.

Konečné skóre HC TS HC Varnsdorf HC Varnsdorf : HC Lomnice nad Popekou 5:11
branky domácích : Matyáš Bafia( Jakub Jan Rýdl), Jiří Kessler( Radim Ružička), Jakub Jan Rýdl) Jakub Schnierer), Jakub Jan Rýdl, Matyáš